تبدیل عکس به فایل سه بعدی با استفاده از آسان ترین نرم افزار

مایکروسافت با راه اندازی Paint، می تواند عکس ها را گرفته و با تبدیل عکس به فایل، طرح های آماده ی پرینت سه بعدی را تحویل دهد. با راه اندازی خط جدید خدمات مایکروسافت، رنگ دورباره ای گرفت. آن برنامه Paint است. این برنامه یکی از اولین برنامه های استفاده شده در ویندوز در دهه ۹۰ برای اکثر ماست. دقیقا در دل ویندوز ۹۵ حتما شما هم مثل ما دل تنگ این برنامه شده بودید. در حال حاضر مایکروسافت با راه اندازی Paint سه بعدی به روز رسانی شایسته ای برای این نرم افزار قدیمی داشته است.

 

تبدیل عکس به فایل

ویژگی های نرم افزار تبدیل عکس به فایل سه بعدی PAINT

بزرگترین ویژگی این نرم افزار این است که شما با بارگزاری یک عکس در این نرم افزار می توانید آن را به یک شئ سه بعدی تبدیل کنید. این نرم افزار همچنین به شما این امکان را می دهد که در محیط سه بعدی طراحی و یا تغییرات را ایجاد نمایید. مایکروسافت همچنین برنامه ی جدیدی با عنوان Windows 10 Creators را راه اندازی کرده است. شما پس از نصب و ثبت نام همچنین می توانید از مولکول های موجود در لیست آن به عنوان پایه ی طراحی سه بعدی خود استفاده کنید تا تبدیل عکس به فایل سه بعدی مناسب تری داشته باشید.

در دسترس بودن نرم افزار پینت

یکی از موارد مهم Paint 3D در دسترس بودن آن است. ممکن است با خود بگویید که ابزار های مدل سازی زیادی در بازار وجود دارد، اما تقریبا همه ی این ابزار ها نیاز به تخصص در استفاده دارند و کار کردن با آنها برای یک کاربر عمومی پیچیده است. حال اینکه Paint 3D با ایجاد یک محیط ساده، ابزاری تفریحی برای مدلسازی سه بعدی به شمار می آید. شما همان رنگ و بویی را احساس می کنید که آن زمان در ویندوز ۹۵ احساس می کردید.

همچنین گرایش مایکروسافت به گسترش نرم افزار های سه بعدی ساده و در دسترس عموم به این منزله است که بازار پرینتر های سه بعدی و طراحی سه بعدی بیش از پیش به سمت همگانی شدن خیز برداشته است. تا این حد که تبدیل عکس به فایل سه بعدی جزوی انکار ناپذیر از خواسته های کاربران شده است. و این بدان معناست که آینده ی پرینتر های سه بعدی بس درخشان تر از گذشته خواهد بود.

اگر به مقوله ایجاد فایل ۳ بعدی علاقه دارید می توانید از فیلم های زیر بازدید نمایید:

 

>>فیلم پرینترهای سه بعدی<<

 

منبع: سایت ۳dprinting